2024’ün En Hızlı WordPress Haber Yazılımı

Dijital dünyanın en hızlı haber yazılımı hangisi biliyor musunuz? Wordpress tabanlı olarak milyonlarca haberin yayınını kolaylıkla yapabileceğiniz Wordpress haber yazılımı işte karşınızda!

 • 2.999TL'den başlayan fiyatlar ile haber yazılımı satın alın
 • 22 Temmuz 2024 Yazılım Sektörleri Yorum (0)

  Bir haber yazılımı nasıl olması gerekli hiç düşündünüz mü? Bir çok kişinin aklına şüphesiz dolu dolu özelliklerinin olması gerek, manşetler büyük ve insanların dikkatini çekecek şekilde olacak, hava durumları, futbol puan durumları vs birçok şey gelecektir. Peki geçtiğimiz yıllarda Google, özellikle haber yazılımları için nasıl bir özellik tanıttı biliyor musunuz? AMP, yani Accelerated Mobile Pages web sitelerinin google önbelleklerinde çok daha hızlı şekilde sunulmasını sağlayan mobil cihazlar için mükemmel hız sunan bir teknoloji. Google hız ve okunabilirliğe bu kadar önem veriyorken sizce okuyucular haberlerinizin kalitesini bırakıp sitenizi puan durumu var diye mi sevecekler. İşte size bir haber yazılımı nasıl olmalının cevabı. “Haberler sorunsuz okunabilmeli!“.

  Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile geliştirilmesi en kolay ve hızlı altyapı olarak WordPress'i tercih ediyoruz. Bir çok özelliği sadece haber sitesinde kullanılacak şekilde optimize ederek minimal bir altyapı olarak kullanmaktayız. Haber yazılımı için gerekli olan dönem dönem zorunlu olabilecek özelliklerin bir çoğuna WordPress'in adapte olma hızı bir sürüm güncellemek kadar basittir. Buda bizi iş yükü ve müşterilerimizi güncelleme maliyetlerinden kurtarmaktadır.

  Hayır, yazılım altyapısı haberleri sunma kısmında sıfır eklenti politikasına göre hazırlanmakta ve haber sunumu aşamasında hiç bir eklenti kullanılmamaktadır. SEO, Güvenlik veya isteğe bağlı özellikler kişinin seçimine göre eklenebilmektedir. Bu özgürlük aşırı kullanımda insanları hataya sürüklediği gibi haber yazılımınında yavaşlamasına belki neden olabilirki bu bütün yazılımlar için geçerlidir.

  Kullanmakta olduğumuz altyapının hızlılığı sayesinde haber siteniz 24 saat içerisinde yayına hazır şekilde size teslim edilmektedir. İçeriklerinizi girebilir ve ayarlarınızı kolay kullanıma sahip panelinizden gerçekleştirebilirsiniz. Haber yazılımı altyapısı tamamen sizin tercihinize bağlıdır ve teslim süresini etkilememektedir?

  Haber sitenizin kurulabilmesi için gerekli olan yazılımı satın aldıktan sonra isterseniz kendi sunucunuzda isterseniz bizim sunucularımızda barındırabilirisiniz. Haber yazılımı lisans ücretine dahil 6 aylık barındırma ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu süreç sonrasında YazılımO sunucuları için ödeme yapabilir veya başka bir firmadan satın alarak transfer yapabilirsiniz.

  Wordpress Haber Yazılımı

  Haber yazılımından beklentiniz nedir?

  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi “bir haber yazılımı için en büyük özellik sorunsuz ve hızlı şekilde çalışabiliyor olmasıdır.” Okuyucularınızın haberlere anında ulaşmasından, sosyal medyada veya Google‘da karşılarına çıkan haberlere anında ulaşmaktan daha büyük bir beklentileri emin olun yok. Yıllardır sektörün içerisinde olan birisi olarak söylüyorum, web sitesinden dolu dolu özellik beklentisi sadece haber sitesi sahiplerinde var.

  Yapay Zeka Destekli Haber Yazılımı

  Yapay Zeka Destekli Haber Yazılımı, gazetecilikte devrim yaratan bir teknolojidir. Bu yenilikçi sistem, haber toplama, analiz etme ve yazma süreçlerini hızlandırarak gazetecilere büyük avantajlar sunar. Yapay zeka, büyük veri setlerini anında tarayarak önemli bilgileri ayıklar ve doğruluğunu kontrol eder. Ayrıca, doğal dil işleme yetenekleri sayesinde, okuyuculara net ve anlaşılır bir dille sunulmuş haber metinleri üretir. Bu, sadece zaman tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek kaliteli ve tarafsız haberciliği teşvik eder. Geleceğin medya dünyasında, yapay zeka destekli haber yazılımı vazgeçilmez bir araç olacak.

 • 2.999TL'den başlayan fiyatlar ile haber yazılımı satın alın